1975 Hosszúhegyi Rajnai Rizling, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai bo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Muzealis-borok-italok~500016/1975-Hosszuhegyi-Rajnai-Rizling-3-palack-muzealis-bor-hajos-bajai-borvidek-szakszeruen-taro~II2790493
2790493
13356
433
Vintage wines, drinks
Leírás: 1975 Hosszúhegyi Rajnai Rizling, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel. 0,75lx3
: nagy_andras