180 000 Ft
1929 Szovjet kozák saska, M1927, fa-réz markolattal, a markolaton stilizált szovjet címerrel, bőr borítású, réz szerelékekkel ellátott hüvellyel, a tokon Mosin-Nagant bajonettel, jelzett, kopásnyomokkal, pengehossz: 79 cm, teljes kardhossz: 93,5 cm, tok hossz: 84 cm, bajonett hossz: 50 cm / Russian Soviet Kozakh shaska dagger with bayonett