Design - divat Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2794124
13148
433
Design - fashion
cca 1920-1930 Régi vasúti lámpa, újrafestett, de eredeti üvegekkel, m: 50 cm 2799942
13149
433
28000
Design - fashion
Art Deco réz váza, jelzés nélkül, m: 16 cm 2799937
13150
433
30000
Design - fashion
Aranyozott fém design váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 25 cm 2799946
13151
433
38000
Design - fashion
Space Age asztali lámpa, m: 30 cm, d: 31 cm 2800515
13152
433
30000
Design - fashion
Lalala design rádió, Philippe Starck (Thomson, 1996) Nincs kipróbálva, h: 28 cm / Das Radio Lalala wurde von Philippe Starck entworfen (geb. 18.1.1949 in Paris). Laut Beizettel zur Bedienungsanleitung wurde eine begrenzte Anzahl von 7000 Exemplaren hergestellt. Lautsprecher mit Metallgitter davor. 2800378
13153
433
28000
Design - fashion
WMF kínáló, üvegbetéttel, kopásokkal, jelzett, m: 21 cm 2800937
13154
433
28000
Design - fashion
Ericofon, nincs kipróbálva. m: 21,5 cm, kopásokkal. Az Ericofon egy darabból álló műanyag telefon, amelyet a svéd Ericsson cég készített, és a 20. század második felében forgalmazták. Ez volt az első olyan kereskedelmi forgalomba hozott telefon, amely egyetlen egységbe építette be a tárcsát és a kézibeszélőt. 2791661
13155
433
Design - fashion
Jean-Paul Gaultier férfi parfüm és dezodor ajándék szett, eredeti díszdobozban, m: 24 cm 2796436
13156
433
30000
Design - fashion
Kristály csónak formájú kínáló, ezüst (Ag) fogóval. Jelzett, hibátlan, 24x11x11 cm 2729795
13157
433
Design - fashion
Furla olasz szőrme mellény, szép állapotban, méretezést nem találtam. 2729790
13158
433
Design - fashion
DKNY Donna Karan válltáska, vászon, bőr, 22x23 cm 2750475
13159
433
Design - fashion
Fendi jelzésű olasz vászon táska, jelzett, szép állapotban, 21x31cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft