Bolhapiac Tételek száma: 674
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2658744
12565
433
Flea Market
Aranyozott fém pók bross, kopásnyomokkal, jelzett, 5x6cm 2743771
12566
433
Flea Market
Ametiszt köves nyaklánc, h: 70 cm 2743437
12567
433
Flea Market
Virágos plexi levélnehezék, 10x3,5cm 2795462
12568
433
Flea Market
Újpesti Dózsa gyűrű, réz, zománc berakással, 1950-1960 körül, m: 64 2796513
12569
433
Flea Market
Venus mechanikus karóra, működik, karcos üveg, d: 35 mm 2798401
12570
433
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, h: 50 cm 2796512
12571
433
Flea Market
Wostok mechanikus karóra, működik, tisztításra szorul, karcos üveg, d: 34 mm 2798537
12572
433
Flea Market
Tenyésztett gyöngy és korall nyaklánc, aranyozott ezüst kapoccsal, h: 42 cm 2798392
12573
433
Flea Market
Kék-fehér bizsu nyaklánc, részben tenyésztett gyöngyből, h: 42 cm 2798397
12574
433
Flea Market
Fehér-piros bizsu nyaklánc, részben tenyésztett gyöngyből, h: 40 cm 2790042
12575
433
Flea Market
Erdély címer, műanyag, modern, 4,5×4 cm 2798466
12576
433
Flea Market
Kék bizsu nyaklánc, festett tenyésztett gyönggyel, h: 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft