Bolhapiac Tételek száma: 674
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2792557
13134
433
Flea Market
2 db réz gyertyatartó, kopott, sérült, m: 20,5 cm 2792552
13135
433
Flea Market
Matt zöld váza, fújt, kopásokkal, m: 32,5 cm 2792548
13136
433
11000
Flea Market
Ganésa könyvtámasz pár, kopásokkal, m: 12,5 cm 2789338
13137
433
14000
Flea Market
Sok 100 db csiszolt strassz és egyéb, dobozban, 20x31cm 2789223
13138
433
Flea Market
Régi hentes bárd, korának megfelelő állapotban, h: 24 cm 2789224
13139
433
Flea Market
Régi hentes bárd, korának megfelelő állapotban, h: 27 cm 2789225
13140
433
Flea Market
Régi hentes bárd, korának megfelelő állapotban, h: 30 cm 2789228
13141
433
Flea Market
2 db Parasztórasúly, 14 cm 2789229
13142
433
Flea Market
2 db Parasztórasúly, 16 cm 2790052
13143
433
3400
Flea Market
Kézzel festett japán papír esernyő, szép állapotban, d: 61 cm 2790049
13144
433
3800
Flea Market
Enjoy the THINGS figurális ékszertartó állvány, szép állapotban, m: 40 cm 2790132
13145
433
Flea Market
Szív alakú, kagylós ékszertartódoboz, benne kagylófigura, kopásokkal, d:14 cm, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft