cca 1970-1980 Nu, págágyí! (No, megállj csak!) retró szovjet mesefilmek 8 mm-es filmen, 11 db különféle, eredeti dobozukban / Nu, pogodi! (Well, Just You Wait!) vintage Soviet cartoon series on 8mm film, 11 different films, in original boxes
Hyundai retro style rádió, műanyag, elektromos vezetékkel, elemmel is működtethető (elem nélkül), magyar ny. használati útmutatóval, eredeti kartondobozában; jó, újszerű állapotban, 23x16x8 cm
Elektra régi osztrák gyártmányú elektromos vasaló, masszív fém, fa fogóval, XX. sz. közepe. Jelzett: Elektra Bregenz, sorozatszámmal, korának megfelelő, működőképes (nem kipróbált) állapotban, 20,5x10x17 cm