Bolhapiac Tételek száma: 674
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747270
12505
433
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. 2748275
12506
433
Flea Market
Retró szíves nyaklánc, h: 82-89cm 2747273
12507
433
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. 2789147
12508
433
Flea Market
Fém bányászlámpa, vésett felirattal, kopott, m: 10 cm 2789315
12509
433
Flea Market
Diótörő, kopott, h: 17 cm 2789221
12510
433
Flea Market
Oroszlános óralánc, kopott, h: 63 cmcm 2789217
12511
433
Flea Market
5 db fém lánc, közte óralánc is, kopott, h: 45-83 cm 2789219
12512
433
Flea Market
Arany színű óralánc, kopásokkal, h: 84 cm 2795112
12513
433
Flea Market
Harley Davidson réz övcsat 6x8 cm 2774458
12514
433
Flea Market
Borostyánköves bizsu nyaklánc, 66cm 2790209
12515
433
Flea Market
4 db vegyes bizsu ékszer (nyaklánc, medál, karkötő), az egyik bontatlan csomagolásban 2795282
12516
433
3800
Flea Market
2db Triplet ékszerész nagyító, lupé, újszerű állapotban, eredeti dobozában, 30x-21mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft