Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 257

Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza. Kós Károly előszóval. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben
16642.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Modern magyar litográfia. Modern Hungarian Litography. 1890-1930. Szerk.: Bajkay Éva. A Miskolci Galéria Könyvei 16. Miskolc, 1998, Miskolci Galéria. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Moholy-Nagy László, Rippl-Rónai József, Vaszary János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
16643.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Veszprémi Nóra: Barabás. Bp., 2009, Corvina. Kiadói papírkötésben.
16645.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Alvar Gonzales-Palacios: Gli ebanisti del Luigi XV. (XV. Lajos bútorkészítői). Milano, 1966, Fratelli Fabbri Editori. Színes fotókkal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16646.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1984 Artpool Letter (AL) 11. szám. Szamizdat művészeti folyóirat egy száma (összesen 11 szám jelent meg). Számos fekete-fehér fotóval. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
16647.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
9
Halas István: Páros páratlan. Pair impair. Bp., 2004, Mai Manó Ház. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban. Számozott (176./800) példány.
16648.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Czeglédi Imre: Munkácsy ősei és rokonsága. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 22. Békéscsaba, 2001, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
16649.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16650.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Kislakásos családi házak mintatervei. Kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Sajtó alá rendezte: Bierbauer Virgil. Előszó: Dr. Bessenyey Zénó. Bevezető: Irsy László. Bp., 1941, Stephaneum Nyomda, 128 p. Családi házak rajzai és alaprajzai. Kiadói papírkötésben, javított, foltos.
16651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16652.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16653.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft