3 000 Ft
Gulácsy Irén: Erdély jogán és más dolgok. Cikkek, karcolatok. Bp.,[1940.],Singer és Wolfner. Kiadói kissé foltos aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kissé kopott, kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban. Számozott, 369. számú példány.