https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500022/cca-1914-18-Hadiarvak-unnepelye-vintage-kemenyhatu-foto-rajta-az-Erdelyi-Partfogo-Egyle~II2790048
2790048
14435
433
Photo
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
LeÃrás:
cca 1914-18 Hadiárvák ünnepélye, vintage keményhátú fotó, rajta az Erdélyi Pártfogó Egylet, Kolozsvár és a Magyar Orsz. Vöröskereszt Egylet Kolozsvári Fiókja bélyegzőivel, kissé sérült, 12×17 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb