cca 1890 Velence építészete és műalkotásai 71 db nagyméretű, aranyozott szélű fotó-tábla (hozzá 10 üres tábla) rendkívül exkluzív vászonborítású tároló dobozban /
cca 1890 Venezia 71 photos of the city and it's art, plus some clear sheets in exclusive canvas covered box 34x28x12 cm