1962 Szabadszállási M.G.SZ. A14. oszt. 6. tanfolyamon végzett hallgató... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500022/1962-Szabadszallasi-MGSZ-A14-oszt-6-tanfolyamon-vegzett-hallgatoinak-csoportkepe-foto-~II2799124
2799124
14433
433
Photo
Leírás: 1962 Szabadszállási M.G.SZ. A14. oszt. 6. tanfolyamon végzett hallgatóinak csoportképe, fotó, sérült, 18x24 cm
: hsz