https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Wittich-Eperjesi-Eperjessy-Zoltan-1909-1945-korul-Vontato-gozos-a-Margithid-alatt-19~II2792511
2792511
10586
433
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27 EUR, 76,47 USD
LeÃrás:
Wittich Eperjesi (Eperjessy) Zoltán (1909-1945 körül?): "Vontató gÅ‘zös a MargithÃd alatt", 1934. Pasztell, papÃr. Jelzett és autográf ajándékozási sorokkal a hátoldalán. Ãœvegezett, sérült fakeretben, 30x39 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: