Kern Andor (1906 - ?): Párizsi forgatag 1930. Vegyes technika. Jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kern-Andor-1906-Parizsi-forgatag-1930-Vegyes-technika-Jelzett-32x24-cm-Szelen-kis-seru~II2801769
2801769
10311
433
Leírás: Kern Andor (1906 - ?): Párizsi forgatag 1930. Vegyes technika. Jelzett 32x24 cm Szélén kis sérülésekkel
: karap_norbert