Festmények és grafikák

Tételek száma: 599

D. Borbély Gizella (1920-1994): Virágok. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm
10096.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Darmó Éva (1980-): Misztikus történet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 50x40 cm.
10097.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Darmó Éva (1980-): Szent és profán. Olaj, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 80x50 cm.
10098.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Darmó Éva (1980-): Akt kisasszony kert mintás szőnyeg előtt. Olaj, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, 105x45 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10099.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Deim Pál (1932-2016): Valahol. Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm.
10100.

Deim Pál (1932-2016): "Valahol". Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
20
Deli Antal (1886-1960): Vázlatok. Ceruza, papír, . Jelzett 18x22 cm
10101.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Diskay Lenke (1924-1980): Kora ősz. Linómetszet, papír jelzett, számozott (75/100). Kissé foltos, elszíneződött. Üvegezett fakeretben. 42,5x31 cm
10102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és ajándékozási sorokkal. Dekoratív keretben. 60x50 cm
10103.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Drégely László (1932-1990): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra fent, fakeretben, 27×37 cm
10104.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Duczon Elemér (?-), XX. sz. végi romániai magyar festő: Téli táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 33X28 cm
10105.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Duczon Elemér (?-), XX. sz. végi romániai magyar festő: December. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 31,5X28 cm
10106.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi betakarítás. Rézkarc, papír, jelzett (lap bal alsó sarkában), lapszéli apró sérüléssel, 29×38,5 cm
10107.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft