Festmények és grafikák

Tételek száma: 599

Prihoda István (1891-1956): Zene és tánc a szabadban. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 25×32 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10412.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Prihoda István (1891-1956): Lányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben. 27,5x26 cm
10413.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Prihoda István (1891-1956): Ünnepi készülődés. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 26x30 cm
10414.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
10415.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Prutkay Péter (1947-2022): Játék, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 13/50.. 22x19 cm lapszéli foltokkal, szakadással
10416.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olmedo Quimbita (1965-), ecuadori festő: Borritas de Papel. Olaj, kollázs, vászon, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 90×70 cm / Olmedo Quimbita (1965-), Ecuadorian painter: Borritas de Papel. Oil and collage on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 90×70 cm
10417.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Rabáczi Erika: Radnóti. 8/5 linó, papír, üvegezett keretben, 65,5x14,5 cm
10418.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Rác András (1926-2013): Jelenet (Mozaik- vagy falképterv). Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 18x24 cm
10419.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
10420.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10421.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Rácz Kálmán (1908-1994): Patakpart. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm
10422.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Stanislaw Raczynski (1890-1955): Krakkó, waweli székesegyház (Kraków, Wawel Cathedral). Linómetszet, papír, jelzett, feltekerve, 21x16 cm (lapméret: 39,5x29,5 cm)
10423.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft