Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
14 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén működött magyar festő: Pihenő lány, 1880-as évek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Kissé foltos. Széleinél kissé sérült. 35x25,5 cm