Zsolnay porcelán keleti mintás kiöntő és cukortartó matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-keleti-mintas-kionto-es-cukortarto-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m~II2781617
2781617
11378
432
Leírás: Zsolnay porcelán keleti mintás kiöntő és cukortartó matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 és 12 cm
: nagy_andras