3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Tiefenbach, Hermann Scholz Nachfolger Camill Seidl, osztrák porcelán dobozka virágos fedéllel, XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, mázrepedéssel, 10x6,5x7,5 cm