Alt Wien madaras és virágos csésze és csésze alj. Kézzel festett porce... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Alt-Wien-madaras-es-viragos-csesze-es-csesze-alj-Kezzel-festett-porcelan-jelzett-repedt-e~II2778638
2778638
11577
432
4800
Leírás: Alt Wien madaras és virágos csésze és csésze alj. Kézzel festett porcelán, jelzett, repedt és restaurált.
: nagy_andras