Kerámiák

Tételek száma: 231

Ditmar Urbach csehszlovák mázas kerámia/fajansz doboz, 1950-1960 körül, jelzett, 16,5x7,5x7 cm
11269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Retró pálinkás készlet, kiöntő + 6 db kupicás pohár, rücskös mázzal. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 5 - 21 cm
11270.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kerámia Iparművész KSz. juhász, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 22 cm
11271.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lengyel retró váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11272.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
MALÉV jelzésű retró mázas kerámia boroshordó, 6 db pohárral. Kis lepattanásokkal, mázrepedésekkel, m: 5-18 cm
11273.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gansereigen Michael Moertl, libás kínáló, kerámia, jelzés nélkül, kopott, m: 13,5cm
11274.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Cyrano kiöntő, fedő nélkül, jelzett, kopott, m: 16,5 cm
11275.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5db Villeroy & Boch tálka, jelzett, kopásokkal, d: 13,5-20,5 cm
11276.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Egan olasz kerámia váza, kopott, jelzett, m: 31,5 cm
11277.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Armogrés jelzett, fali Krisztus dísz, kopott, 15x12 cm és SB jelzett falikép, kerámia, kopott, 26x15 cm
11278.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Vegyes kerámia és porcelán tétel
11279.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Anton Lang váza. Mázas kerámia, jelzett, felső peremén apró lepattanással, m: 9 cm
11280.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft