Lapis András (1942-) 1978. "Prof. Dr. Petri Gábor 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo/ Professzori kinevezésének 25. évfordulójára, tanítványai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (109mm) T:2 patina /
Hungary 1978. "Prof Dr. Gábor Petri 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo / For the 25th anniversary of his professorship, his disciples" two-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.:András Lapis (1942-) (109mm) C:XF patina
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! - 1879. március 12. éjfél után 2 óra - száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged - Megyei Városi Tanács" kétoldalas vert bronz érem eredeti tokban, ÁPV plombával T:1
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12. éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1,1-
Lapis András (1942- ) 1983. "Somogyi Károly könyvtáralapító 1811-1888 / 100 éves a Szegedi Somogyi Könyvtár 1883-1983" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-