Külföldi fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 743
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2656940
33363
432
Worldwide silver and metal coins
Numizmatika
Holland Antillák 1983. 1c - 1G (6xklf) forgalmi sor + "Rijks Munt" zseton műanyag dísztokban T:1 patina
Netherlands Antilles 1983. 1 Cent - 1 Gulden (6xdiff) coin set + "Rijks Munt" token in original plastic case C:UNC patina 2776306
33364
432
Numizmatika
Hongkong 1886. 5c Ag "Viktória" + 1892. 10c Ag "Viktória" T:3 patina
Hong Kong 1886. 5 Cents Ag "Victoria" + 1892. 10 Cents Ag "Victoria" C:F patina
Krause KM#5,6 2784698
33365
432
Numizmatika
Horvátország 1993-2006. 1L-2L Al (11xklf) T:1-,2
Croatia 1993-2006. 1 Lipa - 2 Lipe Al (11xdiff) C:AU,XF 2717091
33366
432
14000
Numizmatika
Ilhánida Birodalom ~15. század 2 Dirham Ag (3,53g) T:2- patina
Ilkhanate ~15th century 2 Dirhams Ag (3,53g) C:VF patina 2717075
33367
432
Numizmatika
India / Gujarat / Chalukya dinasztia 1030-1120. Drachma (Gadhaiya Paisa) Ag (4.52g) T:2
India / Chalukyas of Gujarat 1030-1120. Drachma (Gadhaiya Paisa) Ag (4.52g) C:XF 2717094
33368
432
9500
Numizmatika
Indo-Párthusi Királyság / Gondophares 20-55. AE "Nike" Arachosia (6.52g) T:3
Indo-Parthian Kingdom / Gondophares 20-55. AE "Nike" Arachosia (6.52g) C:F 2739771
33369
432
Numizmatika
Irán / Perzsia 1748-1756. Rúpia Ag "Shahrokh Afshar sah" (11,53g) T:2-
Iran / Persia 1748-1756. Rupee Ag "Shahrukh Afshar Shah" (11,53g) C:VF 2632661
33370
432
Numizmatika
Izland 2005. 1c-2E (8xklf) próbaveret forgalmi sor karton dísztokban, tanúsítvánnyal T:1
Iceland 2005. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) trial strike coin set in cardboard case, with certificate C:UNC 2784682
33371
432
Numizmatika
Izrael ~1949-1985. 5p-1L (16x) T:2,2- patina
Israel ~1949-1985. 5 Pruta - 1 Lira (16x) C:XF,VF patina 2715891
33372
432
Numizmatika
Izrael 1960-1979. 1a - 1L (6xklf) forgalmi összeállítás lezárt "Bank Leumi' műgyantás keretben T:2
Israel 1960-1979. 1 Agorah - 1 Lira (6xdiff) coin set in sealed "Bank Leumi' synthetic resin frame C:XF 2786855
33373
432
Numizmatika
Izrael 1967. 10L Ag "Győzelmi érem" T:BU Israel 1967. 10 Lirot Ag "Victory coin" C:BU Krause KM#49a 2653169
33374
432
Numizmatika
Izrael 1970. 10L Ag "Pidyon Haben" forgalomba nem került emlék kiadás T:2 patina, ph, karc
Israel 1970. 10 Lirot Ag "Pidyon Haben" non-circulating commemorative coin C:XF patina, edge error, scratch
Krause KM#56.1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft