Külföldi fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 743
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2777581
33315
432
Worldwide silver and metal coins
Numizmatika
Csehszlovákia 1930. 10K Ag T:2- ph
Czechoslovakia 1930. 10 Korun Ag C:VF edge error
Krause KM#15 2787444
33316
432
4600
Numizmatika
Csehszlovákia 1932. 10K Ag + Románia 1944. 500L Ag "I. Mihály" T:2,2- patina
Czechoslovakia 1932. 10 Korun Ag + Romania 1944. 500 Lei Ag "Mihai I" C:XF,VF patina
Krause KM#15,65 2786529
33317
432
Numizmatika
Csehszlovákia 1955. 25K Ag "10. függetlenségi évforduló" T:1- Czechoslovakia 1955. 25 Korun Ag "10th Anniversary - Liberation from Germany" C:AU Krause KM#43 2777640
33318
432
Numizmatika
Csehszlovákia 1984. "Akademik F. Behounek" fém kétoldalas emlékérem, Szign.:Ludek Havelka (40mm) T:1-
Czechoslovakia1984. "Akademik F. Behounek" metal two-sided commemorative medallion, Sign.:Ludek Havelka (40mm) C:AU 2632622
33319
432
Numizmatika
Dánia 2002. 1c-2E (8xklf) próbaveret forgalmi sor karton dísztokban, tanúsítvánnyal T:1
Danemark 2002. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) trial strike coin set in cardboard case, with certificate C:UNC 2786676
33320
432
Numizmatika
Dél-Afrika 1951. 5Sh Ag "VI. György" T:2,2- patina, ph
South Africa 1951. 5 Shilling Ag "George VI" C:XF,VF patina, edge error
Krause KM#40.2 2786567
33321
432
Numizmatika
Dél-Afrika 1952. 5Sh Ag "Fokváros alapításának 300. évfordulója" T:2 patina South Africa 1952. 5 Shilling Ag "300th Anniversary - Founding of Capetown" C:XF patina Krause KM#41 2784782
33322
432
Numizmatika
Dél-Afrika 1965-1989. 1c-1R (21xklf) T:2,2- patina
South Africa 1970-1989. 1 Cent - 1 Rand (21xdiff) C:XF,VF patina 2777787
33323
432
Numizmatika
Dél-Afrika 1976. 5c - 50c Ni (4xklf) T:1,1-
South Africa 1976. 5 Cents - 50 Cents Ni (4xdiff) C:UNC,AU
Krause KM#93-96 2786851
33324
432
Numizmatika
Egyiptom 1327. (1911) 5Q Ag "V. Mehmed" T:2-
Egypt 1327. (1911) 5 Qirsh Ag "Mehmed V" C:VF
Krause KM# 308 2632612
33325
432
Numizmatika
Észtország 2003. 1c-2E (8xklf) próbaveret forgalmi sor karton dísztokban, tanúsítvánnyal T:1
Estonia 2003. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) trial strike coin set in cardboard case, with certificate C:UNC 2786516
33326
432
Numizmatika
Finnország 1956H 200M Ag T:2,2- Finland 1956H 200 Markaa Ag C:XF,VF
Krause KM#42 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft