Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 359
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2776605
19339
432
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 19cm, nettó: 4g 2787158
19340
432
Ezüst (Ag) pénzcsipesz, jelzés nélkül, bruttó: 4,9g 2787157
19341
432
Ezüst (Ag) sajtvilla, h: 9,5cm, jelzett, bruttó: 5,9g 2787156
19342
432
Ezüst (Ag) bross, jelzés nélkül, h: 6,5 cm, nettó: 6,6g 2787155
19343
432
Ezüst (Ag) mandzsetta, jelzés nélkül, nettó: 3,9g 2787160
19344
432
Ezüst (Ag) bross, jelzés nélkül, 6cm, bruttó: 4,5g 2754120
19345
432
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, 12x9 cm, nettó: 33g 2731503
19346
432
Ezüst (Ag) fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,3 g 2778021
19347
432
Tóth Szvetlana (1949-) Tűzzománc ikon. Jelzés nélkül, 10x15 cm 2784420
19348
432
Ezüst (Ag) borítású miniatúra, jelzett, sérült kopott, üvegezett keretben. 7,5x9cm 2788532
19349
432
Ezüst (Ag) talpas kristály váza, erősen sérült, m: 25 cm 2784638
19350
432
15000
Dom Bele jelzéssel: Afrikai nő. Csont, jelzett, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft