13398.
432. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
XIX. sz. vége/XX. század eleje A szépművészetek és a titkos szerelem gyöngyei. Kézzel írt, erotikus iromány, kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal, 68 sztl. lev., 17x11 cm