1900 Kézzel írt szakácskönyv, receptkönyv, több mint száz oldalon, mindenféle recept, főétel, desszert, néhány orvosság magyarul írott receptje, megviselt vászonkötésben
1914-1940 Herczog László Vác első magyar regattacsónak építő üzleti feljegyzései nagyméretű Posner üzleti könyvben. Egészvászon kötésben, hiányos, 42x27 cm
1916 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére fejléces levélpapíron, amelyben közlik vele, hogy a Művészi Segély- és Nyugdíjalapot kezelő bizottság tagjává választották. Egy gépelt oldal, Lesskó János h. titkár autográf aláírásával, lap széle sérült.
1916 Hornyay Ödön (1856-1937) kir. törvényszéki bíró Kassán, kúriai bíró autográf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez, műkritikushoz. Közel egy beírt oldal, Hornyay Ödön autográf aláírásával, eredeti borítékban.