1927 Börzsönyi-hegység, Kirándulók térképe 3. sz., M. Kir. Állami Térk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500032/1927-Borzsonyi-hegyseg-Kirandulok-terkepe-3-sz-M-Kir-Allami-Terkepeszet-kisebb-lap~II2783475
2783475
14597
432
Maps
Leírás: 1927 Börzsönyi-hegység, Kirándulók térképe 3. sz., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 74x56 cm
: nagy_andras