Ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett, nem működik, sérült számlap, hiányz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500011/Ezust-Ag-tokos-zsebora-jelzett-nem-mukodik-serult-szamlap-hianyzo-mutato-d-50-mm~II2787227
2787227
12264
432
Watches
Leírás: Ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett, nem működik, sérült számlap, hiányzó mutató d: 50 mm
: nagy_andras