1931 Nyugat XXIV. évf. 2. sz., 1931. jan. 16. Szerk.: Móricz Zsigmond és Babits Mihály. Benne Makkai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móricz Zsigmond és mások írásaival, Fáy Dezső fametszeteivel. Kissé sérült, foltos, helyenként kijáró lapokkal.
1931 Az I. Magyar Automobilé-Motoros-Hét keretén belül történő Graf Zeppelin látogatás és magyarországi körrepülés programmja. füzet, sérült 16p képekkel
1931 Bréviaire de l'Imprimeur et du Bibliophile. Bulletin Officiel de l'Union Syndicale des Maitres Imprimeurs. Francia nyomdászati-tipográfiai kiadvány, rengeteg illusztrációval, francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Nagyméretű (31,5x24,5x3,5 cm).