6 000 Ft
14
Nagyméretű régi rajzmappa / album, rendkívül díszes, domborműves bőr borítóval, "SA" monogrammal. Jelzett: Gácsik István, Kelenvölgy. 1920-1940 körül. Korának megfelelő kopásokkal, belső részén sérüléssel, 51x39 cm