15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
1919 Vértpuszta, Zsitvatőpuszta, Patpuszta légi felvétel, Vörös Hadsereg Vízirepülő Század, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, szélein sérülések, 12×17 cm