Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 180

Svájc 1897. Brüsszeli Nemzetközi Világkiállítás / Leopold II kétoldalas fém emlékérem (55mm) T:2 szenny. Switzerland 1897. International Exposition Brussels Tervueren two-sided metal commemorative medallion (50mm) C:XF dirty
33987.

Svájc 1897. "Brüsszeli Nemzetközi Világkiállítás / Leopold II" kétoldalas fém emlékérem (55mm) T:2 szenny. Switzerland 1897. "International Exposition Brussels Tervueren " two-sided metal commemorative medallion (50mm) C:XF dirty

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Svájc(?) 1970. Ludwig van Beethoven 1770-1827 / 200. évforduló 177. december 16. jelzett Ag emlékérem 0355 sorszámmal (15,09g/999/33mm) T:1- (eredetileg PP) patina Switzerland(?) 1970 LUDWIG VAN BEETHOVEN 1770-1827 / 200 GEBURSTAG 16. DEZEMBER 1770. marked Ag commemorative medallion with 0355 serial number (15,09g/999/33mm) T:AU (originally PP) patina
33988.

Svájc(?) 1970. "Ludwig van Beethoven 1770-1827 / 200. évforduló 177. december 16." jelzett Ag emlékérem "0355" sorszámmal (15,09g/999/33mm) T:1- (eredetileg PP) patina Switzerland(?) 1970 "LUDWIG VAN BEETHOVEN 1770-1827 / 200 GEBURSTAG 16. DEZEMBER 1770." marked Ag commemorative medallion with "0355" serial number (15,09g/999/33mm) T:AU (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Svédország ~1946. XIV. Károly János kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.:J.H. Cop (13,42g/0.925/31mm) T:1- ujjlenyomat, patina Sweden ~1946. Charles XIV John two-sided hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.:J.H. Cop (13,42g/0.925/31mm) C:AU fingerprints, patina
33989.

Svédország ~1946. "XIV. Károly János" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.:J.H. Cop (13,42g/0.925/31mm) T:1- ujjlenyomat, patina Sweden ~1946. "Charles XIV John" two-sided hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.:J.H. Cop (13,42g/0.925/31mm) C:AU fingerprints, patina

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Svédország 1990. Västergötland Labdarúgó Szövetség kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- Sweden 1990. Västergötland Football Association two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU
33990.

Svédország 1990. "Västergötland Labdarúgó Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- Sweden 1990. "Västergötland Football Association" two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szlovákia 1979. Slovensky Umelecky Ludovy Kolektiv kétoldalas bronz emlékérem, Szign.: Ján Kulich (1930-2015) (80mm) T:1- Slovakia 1979. Slovensky Umelecky Ludovy Kolektiv two-sided bronze commemorative medallion, Sign.: Ján Kulich (1930-2015) (80mm) C:AU
33991.

Szlovákia 1979. "Slovensky Umelecky Ludovy Kolektiv" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.: Ján Kulich (1930-2015) (80mm) T:1- Slovakia 1979. "Slovensky Umelecky Ludovy Kolektiv" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.: Ján Kulich (1930-2015) (80mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szovjetunió 1961. Jurij Gagarin kétoldalas fém emlékérem (75mm) T:1- Soviet Union 1961. Yuri Gagarin two-sided metal commemorative medallion (75mm) C:AU
33992.

Szovjetunió 1961. "Jurij Gagarin" kétoldalas fém emlékérem (75mm) T:1- Soviet Union 1961. "Yuri Gagarin" two-sided metal commemorative medallion (75mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió ~1970. Élethez és tevékenységhez kapcsolódó helyek - V. I. Lenin Központi Múzeum egyoldalas Br plakett műanyag védőlappal (50x70mm) T:1- Soviet Union ~1970. Places of life and activity - V. I. Lenin Central Museum one-sided Br plaque with plastic cover (50x70mm) C:AU
33993.

Szovjetunió ~1970. "Élethez és tevékenységhez kapcsolódó helyek - V. I. Lenin Központi Múzeum" egyoldalas Br plakett műanyag védőlappal (50x70mm) T:1- Soviet Union ~1970. "Places of life and activity - V. I. Lenin Central Museum" one-sided Br plaque with plastic cover (50x70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió 1972. 50 éves a Szovjet Szocialista Köztársaságok Uniója / 1922 - 1972 részben zománcozott, peremen jelzett Ag emlékérem (91,00g/0.925/56mm) T:1-,2 / Soviet Union 1972. 50 years of the Union of the Soviet Social Republics partially enamelled Ag commemorative medallion, hallmark on edge (91,00g/0.925/56mm) C:AU,XF
33994.

Szovjetunió 1972. "50 éves a Szovjet Szocialista Köztársaságok Uniója / 1922 - 1972" részben zománcozott, peremen jelzett Ag emlékérem (91,00g/0.925/56mm) T:1-,2 / Soviet Union 1972. "50 years of the Union of the Soviet Social Republics" partially enamelled Ag commemorative medallion, hallmark on edge (91,00g/0.925/56mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Szovjetunió ~1980. Leningrád bronz emlékérem (2xklf)(74mm) T:1- Soviet Union ~1980. Leningrad bronze medallion (2xdiff)(74mm) T:AU
33995.

Szovjetunió ~1980. "Leningrád" bronz emlékérem (2xklf)(74mm) T:1- Soviet Union ~1980. "Leningrad" bronze medallion (2xdiff)(74mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szovjetunió 1982 Alekszandr Mihajlovics Geraszimov 1881-1963 festőművész bronz emlékérem s: Volkov. d:60 mm T: 2- ph. / 1982 Soviet Union Aleklsandr Mihailovich Gerasimov bronze commemorative coin d: 60 mm, C: EF edge error
33996.

Szovjetunió 1982 "Alekszandr Mihajlovics Geraszimov 1881-1963 festőművész" bronz emlékérem s: Volkov. d:60 mm T: 2- ph. / 1982 Soviet Union "Aleklsandr Mihailovich Gerasimov" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: EF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szovjetunió 1984 Anatolij Konsztantyinovics Ljadov (1855-1914) orosz zeneszerző. bronz emlékérem . d:60 mm T: 2 ph. / 1982 Soviet Union Anatoli Constantinovich Ljhadov bronze commemorative coin d: 60 mm, C: EF edge error
33997.

Szovjetunió 1984 "Anatolij Konsztantyinovics Ljadov (1855-1914) orosz zeneszerző. " bronz emlékérem . d:60 mm T: 2 ph. / 1982 Soviet Union "Anatoli Constantinovich Ljhadov" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: EF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szovjetúnió 1988. Makarenko 1888-1939 / Makarenko születésének 100. évfordulója kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti tokban (75mm) T:1 Soviet Union 1988. Makarenko 1888-1939 / Makarenko 100th Anniversary two sided cast bronze commemorative medallion in original case (75mm) C:UNC
33998.

Szovjetúnió 1988. "Makarenko 1888-1939 / Makarenko születésének 100. évfordulója" kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti tokban (75mm) T:1 Soviet Union 1988. "Makarenko 1888-1939 / Makarenko 100th Anniversary" two sided cast bronze commemorative medallion in original case (75mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft