Judaika Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2783657
14333
432
Judaica
Bordó izraelita vászon (Tóra takaró??), korának megfelelő sérülésekkel, 128x64 cm 2783661
14334
432
Judaica
Fehér izraelita vászon (terítő), korának megfelelő sérülésekkel, 44x44 cm 2565217
14335
432
900
Judaica
1990 Az Új élet c. lap egy száma 2631167
14336
432
Judaica
Gát építése a Jordán folyón képes nyomtatvány, sérüléssel 45x55 cm Cionizmus 2724106
14337
432
Judaica
Oskar Szamekiu a későbbi román diplomáciai misszió vetőjének, izraelita és más családi okmányai Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft