Fehér izraelita vászon (terítő), korának megfelelő sérülésekkel, 44x44... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Judaika~500028/Feher-izraelita-vaszon-terito-koranak-megfelelo-serulesekkel-44x44-cm~II2783661
2783661
14334
432
Judaica
Leírás: Fehér izraelita vászon (terítő), korának megfelelő sérülésekkel, 44x44 cm
: nagy_andras