Bolhapiac Tételek száma: 618
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2787749
12571
432
2200
Flea Market
2788428
12572
432
3400
Flea Market
Kristály csillár tartozékok 2788432
12573
432
Flea Market
3 db pecsétnyomó klf méret cégneves 13 cm-ig 2788112
12574
432
Flea Market
Régebbi sztetoszkóp + digitális csuklós vérnyomásmérő, nem kipróbált 2787826
12575
432
Flea Market
19. sz. New York-i ezüstözött szállodai tejkiöntő. Adelphi quadruple silver plated. Számozott (777). Fogónál körbe repedt 13 cm 2787911
12576
432
Flea Market
Iparművész vodkás hordó. Vörösréz, fém, fa, 26x16x29 cm 2786852
12577
432
3200
Flea Market
Abakusz, golyós számológép. Fa. 40x35 cm 2787234
12578
432
Flea Market
26 db fa szövő eszköz 13 cm 2786861
12579
432
Flea Market
Ezüst színű fonott kenyérkorsár fém szállal 25x17 cm 2780289
12580
432
Flea Market
Fém ékszertartó dobozka, kopott, m: 4,5 cm 2780140
12581
432
Flea Market
Halsütőrács, hibátlan h: 47 cm 2783049
12582
432
Flea Market
Szén-monoxid érzékelő, füst és gáz riasztó készülék, nem kipróbált Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft