3 db levélbontó, közte egy jelzett, egyik hegye sérült, h: 20-24 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500013/3-db-levelbonto-kozte-egy-jelzett-egyik-hegye-serult-h-20-24-cm~II2787459
2787459
12740
432
Flea Market
Leírás: 3 db levélbontó, közte egy jelzett, egyik hegye sérült, h: 20-24 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: