15102.
432. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. A szerző, Veress D. Csaba (1933-2014) történész, helytörténész által dedikált. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kopott kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.