Vegyes közlemények a Csendőrségi Zsebkönyv 1887-1904. évfolyamaiból. II.
Bp. 1905. M. Kir. Csendőrség Zsebkönyvének szerkesztői bizottsága. 342 l. Kiadói egészvászon-kötésben. Pálfi Mihály m. kir. csendőr kézzel írt és pecsételt ex librisével. Kissé kopott, vetemedett lapokkal