Jan Durdík - Miroslav Mudra - Miroslav Sáda: Alte Handfeuerwaffen. Prága, 1982, Artia. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Vörös Béla: Én és a hadsereg, az előző rendszerben. Önéletrajzi írás. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2007., S&S Karakter Kiadó. Kiadói papírkötés.
A barna táska. Egy hadifogoly naplója és levelezése 1914-1918. Világháborús dokumentumok Kornis Jenő (1883-1944) budapesti bankhivatalnok hagyatékából. Vál. és közreadja: Kornis Anna és Takács Ferenc. Bp., 2015., Noran Libro. Kiadói papírkötés.
Gál Sándor életrajza, avagy a székely ezredes, ki nem engedett a 48-ból. Egyed Ákos előszavával. Csikány Tamás kísérő tanulmányával és kronológiájával. Ford. és utószó Zágoni Zsolt. Bibliotheca Transsylvanica 49. Csíkszereda, 2006., Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés.
Czitó Ferenc Mária - Czitó Ferencné: Akiről soha nem beszélnek: Vitéz Czitó Sándor Dávid honvéd tábornok élete. Az egyik szerző által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1996., Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés. Számozott (327./1000) példány.