Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 255

Ganz Gaudí. Barcelona, 2002, Editorial Escudo de Oro, 96 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16710.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Magyar balletek. Szerk.: ifj. Oláh Gusztáv és Szántó Ferenc. (Bp. 1938.), Officina, 23 lev. + 7 t. A címlapot Fülöp Zoltán és Márk Tivadar rajzolták. A fényképek Vajda M. Pál felvételei. Kiadói papírkötés, a füzet teste részben elvált a borítótól.
16711.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Prém József: Képzőművészetek története. Az építés, szobrászat és képírás fejlődése a legrégibb időktől napjainkig, 154 ábrával. Pozsony-Bp., 1896., Stampfel Károly, (Pozsony, Eder István-ny.), XIV+2+192 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
16712.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
27
Schaár Erzsébet. Kiállítási katalógus. Szerk.: Halas István. Bp., 2003, N&n galéria. Kiadói papírkötés.
16713.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9
Rippl-Rónai József Emlékezései. Beck Ö. Fülöp emlékezései. Az előszót, jegyzeteket írt, az emlékezéseket és a leveleket sajtó alá rendezte: Farkas Zoltán. Magyar Századok. Bp., 1957., Szépirodalom. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
16714.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
Tihanyi Lajos emlékkiállítása. Szerk.: Lencsó László. Bp., 1973, Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés
16715.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, 1980, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Jelzésekkel. Kiadói kissé kopott papírkötésben.
16716.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13
El Kazovszkij: Emeletes képek. 2000, Szinyei Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A nő a művészetben. A 75-ik jubiláris év harmadik kiállítása. Képes tárgymutató. 1936 október-november. Bp., 1936, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, többe közt Márffy Ödön, Glatz Oszkár, Szánthó Mária, Kacziány Aladár, Vastagh György, Lux Elek műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
16718.

"A nő a művészetben". A 75-ik jubiláris év harmadik kiállítása. Képes tárgymutató. 1936 október-november. Bp., 1936, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, többe közt Márffy Ödön, Glatz Oszkár, Szánthó Mária, Kacziány Aladár, Vastagh György, Lux Elek műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zoltán Péter: Ég és föld között. Regény Zichy Mihály életéről. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16719.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Fred Ritchin: In Our Own Image. The Coming Revolution in Photography. Writers and artists on photography. New York, 1990, Aperture. Kiadói papírkötés. Lugosi Lugo László (1953-2021) részére szóló ajándékozási sorokkal.
16720.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Domanovszky György: A két Kapoli.A Népművészet Mesterei. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft