Barthel Beham (1502-1540): Ablakban ülő Szűzanya. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, kis folttal a szélén. 10,5x8,5 cm
cca 1853 Sikó Miklós (1818-1900) - Rohn Alajos (?-?) : Kolozsvár főtere, Katonai laktanya. Bölöni Farkas Sándor sírköve. Nemzeti színház, litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kis kopásnyomokkal, 17,5x25 cm
cca 1853 Varsányi János (?-?) - Rohn Alajos (?-?): Radványi várkastély, (Zólyom megyében, Radvan, Zólyomradvány), litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kissé foltos, 15x20 cm
C. Steinicken, E. Schweinfurt után: Antivari. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Album malerischer Ansichten aus Dalmatien und seinen Nachbarlanden., Österr. Lloyd, Triest, 1855 c. kötetből. Lapszélei apró szakadásokkal. 11,5x18 cm / steel engraving on paper, with small tears on the edge
cca 1890 20 db itáliai művészeti alkotásokról készült reprodukciós metszet (Rafaello, Tiziano, Michelangelo, Filippino Lippi, stb.). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 2 db. szakadással. Lapméret: 36x26 cm
cca 1850-70 Tánc a szabadban (Ländliche Spiele). Litográfia, papír, Hartwig jelzéssel a litográfián. A. Sacco, Berlin kiadása és nyomása. Üvegezett fakeretben, 35x51,5 cm