Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2778858
10012
432
Almásy Aladár (1946-): Régi virágáruslány. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (45/100), üvegezett keretben, kissé foltos, 39×29 cm 2781011
10013
432
Almásy László (1926-): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (33/295), hátoldalán autográf felirattal, 20×14,5 cm 2781004
10014
432
Almásy László (1926-): Don Quijote. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/295), hátoldalán autográf felirattal, 20×14,5 cm 2780998
10015
432
Almásy László (1926-): Hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. számozással, 19,5×14,5 cm 2764250
10016
432
38000
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Udvar 1944. Olaj, vászon, Keret nélkül. Jelzett, Szélein kopásokkal. 78x60 cm 2785096
10017
432
Andrássy Kurta János (1911-2008): Gondolkodó női akt. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva, Andrássy Kurta János autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 12x15 cm. 2784925
10018
432
24000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női arckép, 1974. Golyóstoll, papír, jelezve jobbra lent, Angyalföldi Szabó Zoltán autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2543565
10019
432
Aranyi Sándor (1949 - ) : Tájkép. . Olaj, farost, jelzés nélkül, fakeretben , 20×40 cm 2778932
10020
432
Artner Margit (1954-): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli foltokkal és apró sérüléssel, feltekerve, 38,5x29,5 cm 2763205
10021
432
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jaltában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (18/100), kissé hullámos, plexiüvegezett keretben. 29,5x38,5 cm 2740787
10022
432
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett. 28×24,5 cm Üvegezett fakeretben. Lap széle foltos. 2743350
10023
432
24000
Atila (Bíró Attila) (1931-1987): Alakok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. Exp. jelzéssel. Lapméret: 70x50 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft