https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500023/Ven-Emil-1902-1984-Absztrakt-kompozicio-1970-es-evek-Filctoll-akvarell-papir-jelezve-ba~II2784711
2784711
10574
432
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
LeÃrás:
Vén Emil (1902-1984): Absztrakt kompozÃció, 1970-es évek. Filctoll, akvarell, papÃr, jelezve balra lent: Vén. Vén Emil autográf ajánlási soraival ("Szeretettel, Emilio bácsi"). Lapszéli apró szakadással. 30×21 cm.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: sza