Szász Endre (1926-2003): Szürrealista jelenet. Szitanyomat, papír, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500023/Szasz-Endre-1926-2003-Szurrealista-jelenet-Szitanyomat-papir-jelzett-muveszpeldany-AP~II2781269
2781269
10513
432
19000
Leírás: Szász Endre (1926-2003): Szürrealista jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány AP. XIII/XV. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25x49 cm
: pk