Pető János (1940-2009): "Egy hang, egy szó". Lemezlitográfia, karton,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500023/Peto-Janos-1940-2009-Egy-hang-egy-szo-Lemezlitografia-karton-jelzett-Szamozott-530~II2777243
2777243
10411
432
4200
Leírás: Pető János (1940-2009): "Egy hang, egy szó". Lemezlitográfia, karton, jelzett. Számozott: 5/30. 40x30 cm
: karap_norbert