16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Kiszely Nándor József(1872-?), 1896-98 között Nagybányán tanult: Ház a fák mögött, 1939. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben, 61×36 cm