id. Benedek Jenő (1906-1987): Balatoni hangulat. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
ifj. Benedek Jenő (1939-2019): Táj antik torzóval. Tus, papír, jelzett, ifj. Benedek Jenő autográf ajándékozási soraival 1974-ből. Üvegezett fakeretben, 16×15 cm
Benke Margit (?-), működött a XX. sz. elején: Vadászcsendélet elejtett fácánnal. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív szecessziós, sérült fakeretben. 99x43 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Benke Margit (?-), működött a XX. sz. elején: Vadászcsendélet elejtett nyúllal. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív szecessziós, sérült fakeretben. 99x43 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!