Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2743073
10220
432
Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm 2781825
10221
432
Humayer Oszkár (?-?): Portré, 1910-20 körül. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. Kissé sérült. 53x44 cm 2780655
10222
432
Illi, Franz (1932- ):4 db linómetszet: Brassói Fekete-templom, Katalin torony, Régi tanácsház, Városrészlet. Jelzett, 21x30 cm 2777529
10223
432
Imre István (1918-1983): Jáki kápolna, 1974. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49×58 cm 2777543
10224
432
Imre István (1918-1983): Dunapart (Budapest), 1972. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 58×69 cm 2777552
10225
432
Imre István (1918-1983): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 49×59 cm 2779485
10226
432
Imre István (1918-1983): Fonyód (Vitorlások a Balatonon). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×36 cm 2781048
10227
432
Imre István (1918-1983): Fagyöngy. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 29x39 cm 2717355
10228
432
Istvánffy Gyula (1857-1943): Romantikus táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 17×24 cm 2781057
10230
432
Iván Szilárd (1912-1988): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, 29×37 cm 2779265
10231
432
Jánosi Sándor (1927-1982): Kiáradt Bodrog házakkal, színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35×28 cm 2782094
10232
432
Jeney Zoltán (1899-1967): Vízparton játszó gyerekek. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 44×57 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft