10656.
432. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
400 Ft
1,08 EUR, 1,18 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm